O NAS

Global Trading to firma, która zrzesza polskich producentów. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów producentów konserw mięsnych i rybnych oraz wysokiej jakości wyrobów mięsnych, a także producentów owoców i warzyw pochodzących z gospodarstw rolnych.

Jesteśmy w stanie dostarczać świeże warzywa i owoce przez cały rok.
W swojej ofercie posiadamy tez produkty mleczarskie.

Nasza misja

Jesteśmy otwarci na potrzeby rynku, skupiamy się na realizacji powierzonych nam zadań. Współpraca z nami gwarantuje Państwu najwyższą jakość obsługi.
Z nami zbudują Państwo dla swoich Odbiorców ofertę komplementarną, atrakcyjną i smaczną w każdej grupie cenowej, od półki ekonomicznej do marki premium.

kisspng-philly-s-best-steak-company-food-meat-and-potato-p-meat-vector-5ad88fd1d1ca57.1991781015241420338593

Sprawdzone produkty

Posiadamy stosowne certyfikaty. Pracujemy ze sprawdzonymi dostawcami.

PinClipart.com_door-helper-clipart_2846651

Szybka wysyłka

Korzystamy z profesjonalnych usług transportowych. Dbamy o to, żeby czas dostarczenia produktów był jak najkrótszy. asza logistyka i transport ciągle podnosi swoje kwalifikacje w celu osiągnięcia zadowolenia naszych Klientów na europejskim poziomie.

Oferta

Firma Stek-Rol

Firma Stek-Rol specjalizuje się głównie w dystrybucji paczkowanej żywności. W swojej ofercie posiada żywność przetworzoną , konserwowaną, jak również dania gotowe na ciepło i na zimno oraz pasztety.  Produkcji na zlecenie podjęli się najlepsi Producenci w Polsce posiadający zaawansowane certyfikaty i uprawnienia świadczące o wysokiej jakości produktów.

Zaklady mięsne Szubryt

Zaklady mięsne Szubryt od ponad dwadzieścia lat produkuje wędliny, dążąc do osiągnięcia jak najwyższej jakości. Głownym celem jest produkowanie wędlin unikalnych i tradycyjnych , z zachowaniem najwyższych, europejskich standardów jakościowych. Normy te traktowane sa jako zupełne minimum dla wewnętrznych procedur kontroli jakości i doskonalenia technologii. Stosując unikalny proces technologiczny, oparty na prawdziwych komorach wędzarniczych i doskonałym suszeniu drewna wędzarniczego, peklowanie bez udziału maszyn i ręczny rozbiór mięsa.

Poznaj Nasze produkty

Zaufali nam

Formularz kontaktowy

Przewiń do góry